Handling

Profesionální handling

Zajistíme profesionální vystavení psa na výstavě. Můžeme zapůjčit výstavní vodítko. Před vystavením psa upravíme. Zařídíme zápis do průkazu původu. Z výstavy přivezeme i krásné fotografie a video.

Doprava na výstavu

Zajistíme dopravu psa na výstavu. K dopravě používáme Mercedes V s profesionální vestavbou. Samozřejmostí je venčení, podávání vody a jídla. V případě potřeby zajistíme také ubytování.

Péče a poradenství

Poradíme vám s péčí o pejska - výživa, kosmetika. Pomůžeme připravit psa na výstavu - střih, koupání. Zajistíme také tréning, tak aby pes byl ve výstavním kruhu jako doma.

Na kterých výstavách budeme?

NAPIŠTE NÁM DO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE NEBO NA julie.chocholata@chocholati.czReference

JAK JSOU SPOKOJENÍ CHOVATELÉ, KTERÝM JSME VYSTAVOVALI PEJSKY.

Do výstavního kolotoče jsem "naskočila" před třemi lety... Po jedné zkušenosti, která pro mne byla opravdu nezapomenutelná, jsem prohlásila, že už své čtyřnohé miláčky, které mám jako děti, nikdy v životě z ruky nedám a nepošlu samotné na výstavu... Dokud jsem nepoznala Chocholky...slovy nelze popsat jejich lásku k zvířecím miláčkům... Vždy se těším na setkání s touto úžasnou rodinou a moji mazlíčci též! Jen a jen doporučuji po všech stránkách a těším se na další spolupráci!


Kateřina Mašindová Johnová

Australská ovčanda EMA

Handling Julie a Julinky! Jedním slovem dokonalost Poprvé jsem jim v roce 2021 svěřila k vystavení naše dvě štěňátka a nemůžu říct jedinou výtku. Profesionální ale hlavně osobní přístup ke každému ze štěňátek. Naprosto perfektní předvedení ,moc milé a stále usměvavé holky a perfektní domluva! Ráda jim svěřím holky kdykoliv protože lepší péči než u holek Chocholatých se nikde jinde nemůže pejskům dostat Těším se na další spolupráci

Petra Ševčíková

Australská ovčanda PIXEL

Děkuji za profesionalní handling - individualní přistup a potřeby každého psa v kruhu i mimo něj

Zdena Koldová

Australská ovčanda IZULKA

Julinka si okamžitě získá přízeň každého pejska a koukat se na její profesionální vystavování je zážitek.

Věra Hrubešová

Berňáček CYRIL

Jsem běžný pejskař, který chce aby jeho pes byl prezentován v jeho největším světle. A abych jako nezkušená nepokazila Cale její prezentaci rozhodla jsem se pro předvedení na výstavě oslovit profesionály. A určitě jsem nelitovala. V kruhu jsem v rukou handlerky svého psa ani nepoznala, a to v dobrém. A myslím že jsem jí ani nechyběla. Předvedení bylo vždy velmi profesionální, ale zároveň velmi citlivé k individualitě mého psího parťáka. Velkým plusem bylo i to, že se nebylo překážkou, že vystavují splašenou psí puberťačku. Takže všem co stejně jako já nejsou výstavní matadoři doporučuji nebát se obrátit se na zkušené. Váš hafan si kromě hezkého předvedení odnese i pozitivní zkušenost. A vy se nemusíte stresovat v kruhu a bát se že mu to pokazíte.

Tereza 

Australská ovčanda CALA


Fotografie z handlingu