Naše smečka


Docent

Blacktricolor pes, narozený 25. 9. 2019

Chovný pes, Šampion Polska, sportovec, milovník svoji paničky a kruhu, to vše je Docík. Ve velkém svalnatém těle dřímá duch veselého štěňátka plného energie. 

Docent je tatínkem již čtyř vrhů krásných štěňátek. V řadě výstavních úspěchů vyniká zejména titul Šampion Polska. Věnuje se také agility. Díky pravidelnému pohybu má krásnou stavbu těla a výborný pohyb.


Galaxy

Blacktricolor fenka, narozená 23. 11. 2020

Junior Šampion, Multi Šampionka, Grand šampionka a sportovkyně, Julinky velká láska a nerozlučná kamarádka a parťačka Docenta a Stellinky, to je naše holčička Lexinka. Neutuchající energie, ale i koncentrace a tah na branku.

Za necelý rok dosáhla s Julinkou mnoho výstavních úspěchů. Na světové výstavě v Brně se umístila na druhém místě. Je Junior Šampion Polska a s Docentem v párech získali mnoho prvních míst. Stejně jako Docík se věnuje agility a dalším sportům. 


Stella

Redmerle fenka, narozená 19. 1. 2022

Energická chytrá slečna, která má všechno ještě před sebou. Na výstavách už několikrát zazářila a ještě zazáří. Společně trénujeme na první zkoušky z dog dancingu, rally obedience a obedince. 


Amigo

Redtricolor pes, narozený 9. 5. 2019

Náš první australský ovčák. Velký mazel, milovník dlouhých procházek v lese a plavání. S Julinkou se věnuje dog dancingu. Má rád pozornost, je to výborný herec a správný klaun. Je i skvělý fotomodel-:). Největší odměnou je pro něj plyšák, kterých má už plný kotec.