13. 3. 2022 Výstava psů Nowy Dwór

14.03.2022

48. Wiosenna Wystawa Psów Rasowych

Sobota 12.3. 12:00 Docík, Lexík, Emík jsou připraveni v autě na dlouhou cestu směr Varšava 600km, 7hodin cesty, noc v hotelu nedaleko místa výstavy. Neděle 13.3. 5:25 budík a velký den může začít. Vyvenčit, naložit do auta, nasnídat a hurá na stadion, ve kterém se pořádá výstava. V devět hodin začíná posuzování panem rozhodčím jménem Leszek Salamon. Hlavní cíl, dokončit u Docíka polského šampióna a užít si výstavu na plno. 

Docent Kascaro EXC 1/5 CWC/CAC třída otevřená. Jupí, máme doma šampiona Polska, ale tím Docentova mise nekončí, nastupuje o nejlepšího psa a rozhodčí ukazuje na vítěze a je to Docent, nejlepší pes.

Po radování se z Docentových výsledků Galaxy hrdě nastupuje ve svých 15 měsících do mezitřídy. Galaxy Kascaro EXC 1/2 CWC/CAC 

Ještě jsem se nestihla ani vzpamatovat a už běžím v kruhu s Emou. Elegance Kascaro třída otevřená EXC 1/6 CWC/CAC. Držím Emu v náručí a dojatá odcházím z kruhu. 

Honem, honem nastupujeme o nejlepší fenu. Já s Galaxy, mamka s Emou. A je to tu, Galaxy Kascaro získává titul nejlepší fena. Už mám slzy na krajíčku, ale na to teď není čas, běžíme o BOBa. Po každém kolečku nervozita stoupá. Aaaaaa! Galaxy Kascaro EXC 1 CWC/CAC NEJLEPŠÍ FENA, BEST OF BREED.

Docent Kascaro EXC 1 CWC/CAC NEJLEPŠÍ PES, BEST OF OPPOSITE SEX a jako třešnička na dortu, pochvala od pana rozhodčího, že máme velmi krásné psy.

Po oslavování našeho obrovského úspěchu hurá na junior handling. Junior handling s Docentem 4. Místo.

Teď nadešel ten čas, Galaxy nastupuje do závěrečných soutěží o vítěze FCI skupiny. V předkruhu nervozita, v hlavním kruhu už jen radost z té mojí šikulky. Užíváme si velký kruh. Jsme vybráni do užšího výběru. Všechna místa kromě prvního už jsou vyhlášena. Nervozita stoupá a stoupá. "Owczarek australijski!" 

Galaxy Kascaro EXC 1 CWC/CAC NEJLEPŠÍ FENA, BOB, BEST IN GROUP 1 

Běžíme na stupně vítězů a jsme obě šťastné. Při odchodu z kruhu už brečím radostí. Na tuhle výstavu nezapomenu.

Moc děkujeme Kačce Mašindové za důvěru že nám svěřila Emičku. Děkujeme všem, kteří na nás myslíte, i když jsme takhle daleko a držíte nám palce, moc si toho vážíme. 

Díky babi, že se nám staráš o ostatní zvířátka.

Julinka Chocholatá