Sportovní úspěchy 2022/23

15.12.2023

Čas netrávíme jen na výstavách, ale věnujeme se také psím sportům, zejména Dogdancingu. Sportujeme s naší milovanou smečkou Stellinkou, Lexinkou, Docíkem a Julinka soutěží v Dogdancingu také s půjčeným psem Tayem (Acey-Ducey Zip Zap) od Michaely Míčové. 

Lexinka a Docík se mohou pyšnit titulem Master of Dogdancing prvního stupně.

Lexinka splněné zkoušky:
 • Dog Dancing - F1, DwD1, MD1, HtM1 - složením těchto zkoušek splnila MoD1

Docík splněné zkoušky:

 • Dog Dancing - F1, DwD1, MD1, HtM1 - složením těchto zkoušek splnil MoD1
 • Rally Obedience - RO-Z, RO1
 • Obedience - OB-Z

Stellinka splněné zkoušky:

 • Dog Dancing - F1, DwD1
 • Rally Obedience - RO-Z

Závody v Dogdancingu:

 • Mistrovství České republiky Juniorů 2022, Praha, 28. 10. 2022. Rozhodnete se vyrazit na svoje první závody v Dogdancingu. Kam pojedete? Přece rovnou na Mistrovství ČR-:). Na MČR vystupovala Julinka s Lexinkou v kategorii Freestyle a s Tayem v kategorii Heelwork. Jak se dařilo? Julinka a Lexinka - druhé místo. Julinka a Tay - první místo - Juniorská mistryně ČR! Na první závody slušný výsledek-:).
 • Mistrovství KCHBO v Dogdancingu, Praha, 17. 11. 2022. Lexinka vystupovala v kategorii Freestyle a umístila se v silné konkurenci na krásném 5. místě.

 • Mistrovství Evropy v Dogdancingu, junioři, Maďarsko, 24. 9. 2023. Vítězství na MČR v Dogdancingu kvalifikovalo Julinku a Taye na Mistrovství Evropy, které se konalo v Székesferheváru. Po příjezdu nás čekal trochu šok. Hala byla ve skladištní oblasti, v romantické atmosféře nedalekého hřbitova. Uvnitř haly jsme zavzpomínali na jezedáky z Hoštic a doufali jsme, že nepůjde o díl Slunce seno a pár facek. Druhý dojem byl naopak skvělý. Na místě bylo velké množství pracovitého a rychlého personálu. Organizace byla špičková. Nervy jsme měli napjaté jako struny. Julinka a Tay nastupují... Povedlo se jim to. V duchu si myslíme na "bednu". Už je tady vyhlašování. Dvojice Julinka a Tay se umisťují na prvním místě. Juniorští mistři Evropy! Radost je obrovská, nepopsatelná. Moc děkujeme majitelce Taye a trenérce v jedné osobě Míše Míčové.

 • Mistrovství České republiky Juniorů 2023, Praha, 7. 10. 2023. Obhajoba. To je snad horší než první závody. Pokusíme se o nemožné - obhájit titul Juniorské mistryně ČR. Nervozita byla velká. Výsledek byl nad očekávání. Julinka si jen prohodila pořadí v disciplínách. Julinka a Tay - první místo v kategorii Freestyle (Juniorská mistryně ČR) a druhé místo v kategorii Heelwork.
 • Mistrovství České republiky v Dogdancingu dospělých 2023, 12. 11. 2023, Praha. Máme rádi výzvy. To už jste asi poznali... Vydali jsme se na MČR mezi dospělé závodnice a závodníky. Zkušení soutěžící, několikanásobní mistři Evropy, dospěláci, kteří jezdí na soutěže mnoho let a naše malá závodnice s Tayem. Snem bylo umístění v TOP 10. Naše tajné přání bylo vyslyšeno. Kategorie Heelwork - 10. místo z 29 závodníků. Kategorie Freestyle - 10. místo z 21 závodníků. 

 • Mistrovství KCHBO v Dogdancingu, Praha, 9. 12. 2023. V pátek mezinárodní výstava a v sobotu závody. Vždyť nás znáte-:). Lexinka si závody moc užila, chybiček bylo minimum, ale konkurence obří. Bylo z toho sedmé místo.